Hizmetler

Elektro Dizel Hizmetler

Pompa Revizyonu

Dizel motorlu araçların en önemli parçalarından olan yakıt pompasının yenilemesini yapıyoruz. Artık eski performansını sergileyemeyen yakıt pompalarının yenilemesini yapıyoruz.

İletişim
Enjektör Revizyonu

Dizel motorlarda bulunan en önemli parça olan enjektörlerin yenilemesini yapıyoruz. Aracınızın ilk günkü performansına geri dönmesini sağlıyoruz.

İletişim
Turbo Revizyonu

Bakımsız ve referans basıncını sağlayamayan, ideal devir veya basınca ulaşamayan dizel motor turbolarını profesyonel kadromuz ve orijinal test ekipmanlarımız ile yeniliyoruz.

İletişim
Yedek Parça

Dizel motorlar için kara, hava ve deniz aracının yedek parçalarını sağlıyoruz. Orijinal yedek parçalar ve test ekipmanları ile motorunuzun ömrünü uzun tutmanıza yardımcı oluyoruz.

İletişim
Montaj

Bizden almış olduğunuz parçaların, montaj işlemini yapıyoruz. Aynı zamanda motorunuzda bulunan parçaların yenileme işlemleri için de montaj işlemleri yapılmaktadır.

İletişim
Arıza Tespit

Aracınızdaki yakıt sistemleri için koyulan teşhise güvenmiyorsanız, motorunuz ile alakalı probleminiz varsa, orijinal test ekipmanları ile doğru arıza tespitini yapabiliriz.

İletişim
Elektro Dizel motorunuz bize emanet

Dizel motorunuz bize emanet

Hava, kara ve deniz araçlarında her türlü dizel motorunuz bize emanet! 1979'dan beri mutlu müşterilerimiz ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Orijinal Test Ekipmanları

Orijinal test ekipmanlarımız ile nokta atışı arıza tespiti yapıyoruz.

Orijinal Parçalar

Üretici garantili orijinal parçalar ile aklınız her daim rahat olur.

Uygun Fiyatlar

Kurumsallığın verdiği avantaj ile en uygun fiyatları sunuyoruz.

Kusursuz Kadro ve İşçilik

Profesyonel kadro ve gösterdiğimiz titizlikle yarı yolda bırakmıyoruz.